JKR: Dziękuję uprzejmie za udział w wyborach, Dziękuję serdecznie za głos na mnie - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

JKR: Dziękuję uprzejmie za udział w wyborach, Dziękuję serdecznie za głos na mnie

28 października 2018 | Jarosław Kruk | | 5 komentarzy

Szanowni Państwo uprzejmie dziękuję za udział w tych wyborach samorządowych, za pójście do urn i oddanie głosu na wybranych przez siebie kandydatów i reprezentowaną przez nich wizję Buska-Zdroju.

Frekwencja wyborcza, w porównaniu do średniej w kraju, była wysoka – na 26.405 osób uprawnionych  głos oddało 14.317 , tj, 54,22 % i to jest duży plus. Samorząd to wspólne decydowanie.

Serdecznie dziękuję 82 wyborcom z Okręgu nr 2 za oddanie głosu na mnie – ich poparcie pozwoliło mi zająć 2. gie miejsce na liście KWW Elżbiety Śliwy w tym Okręgu. Więcej głosów otrzymała liderka listy pani Magdalena Konieczna-Różycka i to ona, wspólnie z Anną Lach, Markiem Grędą i Łukaszem Szumilasem będzie reprezentowała  naszą drużynę – KWW Elżbiety Śliwy w Radzie Miejskiej, w czym ja i pozostali kandydaci będziemy ich wspierać.

Szczerze dziękuję moim koleżankom i kolegom z KWW, w szczególności naszemu kapitanowi Elżbiecie Śliwie – dzięki wspólnej pracy osiągnęliśmy sukces i weszliśmy do buskiego parlamentu. Specjalne podziękowania kieruję do pana posła Michała Cieślaka, który nie tylko udzielił nam poparcia, ale poświęcił nam bardzo dużo serca, czasu i uwagi, Dziękuję!

Koniec kampanii to tylko koniec wyborów, ale zarazem jest to początek 5 letniej kadencji,  podczas której nasza drużyna będzie sumiennie i wydajnie pracować dla dobra wszystkich mieszkańców naszego miasta i naszej gminy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “JKR: Dziękuję uprzejmie za udział w wyborach, Dziękuję serdecznie za głos na mnie”

 1. Mieszkaniec Buska pisze:

  Ja też Panu dziękuję! Nie tylko za kandydowanie i udział w wyborach, ale przede wszystkim za wkład w rozwój naszej przestrzeni informacyjnej i dialogu społecznego za pomocą portalu infobusko.pl. Jest on nie tylko platformą służącą do przekazywania informacji, lecz służy także wymianie poglądów w postaci komentarzy, a to duża wartość, gdyż wolność słowa i prawo do wyrażania własnych poglądów to jedna z podstaw, jeden z fundamentów demokracji.

  Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności!

 2. Jolanta pisze:

  Brawo Jarku
  Podziękowania pełne serdeczności i klasy
  Sukcesów w dalszej pracy
  Pozdrawiam
  Jolka Mieleniewska

 3. Teresa pisze:

  Gratuluję drużynie. Powodzenia w działaniu.

 4. Kolega. M pisze:

  Gratuluję
  Choć niedosyt
  Lekki bo czuje

  Powodzenia Jareczku bo zaangażowanie widziałem
  Chyba kolego za próżno
  tak ładnie się pokazałes

  Pozdrawiam

 5. ROBE pisze:

  Głosowałem na Ciebie bo Cię znam i wiem co za człowiek jesteś. Ale, niestety, poseł Cieślak to PiS, a to już mocno koliduje z moimi sympatiami politycznymi. Tak więc wybieram mniejsze zło i idę w niedzielę zagłosować na obecnego miłościwie nam panującego. Co nie znaczy że zrobię to z radością.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl