Jan Bartosik i Joanna Majcherczak - kandydaci PiS do Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Jan Bartosik i Joanna Majcherczak – kandydaci PiS do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

24 września 2018 | Jarosław Kruk | | 2 komentarze

Drużyna buskiej Wspólnoty Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi jednoczy siły – „łączy doświadczenie z powiewem świeżości”.

Podczas zbliżających się wyborów samorządowych, 21 października wybierzemy nową Radę Powiatu, na dłuższą niż dotychczas, bo 5-cio letnią kadencję.
Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości z numerem 1 w wyborach do powiatu startuje Jan Bartosik z Buska-Zdroju, lat 60, (okręg numer 1 – gmina Busko-Zdrój).  Z tej samej listy i z tego samego okręgu, z pozycji nr 5, kandyduje mieszkająca również w Busku-Zdroju Joanna Majcherczak , lat 30.

W opinii PiS Jan Bartosik oraz Joanna Majcherczak z buskiej Wspólnoty Prawa i Sprawiedliwości to kandydaci do Rady Powiatu, którzy najlepiej i najskuteczniej będą pracować na rzecz lokalnej społeczności.

źródło: busko.com.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “Jan Bartosik i Joanna Majcherczak – kandydaci PiS do Rady Powiatu w Busku-Zdroju”

  1. Psia zagroda pisze:

    Zostałam okradziona przez Grzegorza Bielawskiego i jego grupę rozbój i napad Zostały skradzione psy i pieniądze.Kradnie w całej Polsce i na Ukrainie głównie zwierzęta a potem wywozi do UE. Proszę o pomoc

  2. Psia zagroda pisze:

    Zostałam okradziona psy + gotówka przez Grzegorza Bielawskiego w dniu 23 mają 2022 Kradnie w całej Polsce zwierzęta i cenne rzeczy. Mnie ukradł Psy wartości 200 ty.zl.+ 50 tys.gotowka i zdewastował dom
    Proszę o pomoc i zajęcie się sprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl