Jan Bartosik i Joanna Majcherczak - kandydaci PiS do Rady Powiatu w Busku-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Jan Bartosik i Joanna Majcherczak – kandydaci PiS do Rady Powiatu w Busku-Zdroju

24 września 2018 | Jarosław Kruk | | 0 komentarzy

Drużyna buskiej Wspólnoty Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi jednoczy siły – „łączy doświadczenie z powiewem świeżości”.

Podczas zbliżających się wyborów samorządowych, 21 października wybierzemy nową Radę Powiatu, na dłuższą niż dotychczas, bo 5-cio letnią kadencję.
Z ramienia Prawa i Sprawiedliwości z numerem 1 w wyborach do powiatu startuje Jan Bartosik z Buska-Zdroju, lat 60, (okręg numer 1 – gmina Busko-Zdrój).  Z tej samej listy i z tego samego okręgu, z pozycji nr 5, kandyduje mieszkająca również w Busku-Zdroju Joanna Majcherczak , lat 30.

W opinii PiS Jan Bartosik oraz Joanna Majcherczak z buskiej Wspólnoty Prawa i Sprawiedliwości to kandydaci do Rady Powiatu, którzy najlepiej i najskuteczniej będą pracować na rzecz lokalnej społeczności.

źródło: busko.com.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl