III Memoriał Prezesa Henryka Kuzy - niedziela, 6 X - zaproszenie - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

III Memoriał Prezesa Henryka Kuzy – niedziela, 6 X – zaproszenie

5 października 2019 | Jacek Kuza fb / Jarosław Kruk 02.10.2019 | | 0 komentarzy

– Wspólnie z moją siostrą Kingą Biskup i Zarządem Koła PZW w Busku-Zdroju serdecznie zapraszamy wszystkich członków Koła PZW w Busku-Zdroju na III już Memoriał Prezesa Henryka Kuzy – poinformował na facebooku pięciokrotny mistrz świata w wędkarstwie rzutowym, buskowianin Jacek Kuza. 

źródło: FB

Tym razem najprawdopodobniej (mamy już wstępną zgodę Dyrektora BOSiR, czekamy na zgodę Burmistrza), zawody odbędą się na zbiorniku Retencyjno-Rekreacyjnym w Radzanowie metodą spławikową (bo taka jest tam dopuszczona). Będzie to, oprócz okazałego Pucharu Przechodniego, nagród ufundowanych przez rodzinę Prezesa Henryka Kuzy i jego wychowanka, mieszkającego obecnie w Nowym Yorku Piotra Stycznia, a także skromnego poczęstunku dla uczestników zawodów – dodatkowa atrakcja III Memoriału.

 O wynikach wędkarskich na tzw. Kąpielisku krążą legendy, więc będziemy mogli się przekonać osobiście, jaka jest prawda…

Do udziału w tegorocznym Memoriale zaproszeni są również wędkujący krewni Patrona Memoriału z innych kół, w tym jego
brat, znany pińczowski wędkarz Marian Kuza, który wstępnie potwierdził swoją obecność. Prognozy pogody na niedzielę 6 października 2019 r. nie są może najlepsze, ale ma nie padać, a wędkarze się pogody nie boją! Zbiórka w niedzielę o 7.00 na plaży zbiornika Retencyjno-Rekreacyjnego w Radzanowie.

 

Będziemy zaszczyceni obecnością jak najliczniejszej grupy wędkarzy!


 

Jarosław Kruk: Infobusko.pl przyłącza się także do tego zaproszenia i przy tej okazji zaprasza do zapoznania się z artykułem z 9.09.2019 informującym o zdobyciu przez multimedalistę, pana Jacka Kuzę 5-ego tytułu Mistrza Świata w wędkarstwie rzutowym!

4  busko.com.pl [9.09.2019]: – Złoto mistrzostw świata po raz piąty! – W rozegranych w dniach 4-8 września 2019 r. w Hluboce nad Wełtawą (Czechy) mistrzostwach świata w wędkarstwie rzutowym, duży sukces odnieśli przedstawiciele naszego regionu – mieszkający w Busku-Zdroju reprezentanci Okręgu Kieleckiego Polskiego Związku Wędkarskiego, Renata Kuza i Jacek Kuza, całość po kliknięciu na ten link.

źródło: busko.com.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl