I ❤ BZ: Busko-Zdrój sprzed lat na unikatowych zdjęciach Tadeusza Przypkowskiego [GALERIA] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “I ❤ BZ: Busko-Zdrój sprzed lat na unikatowych zdjęciach Tadeusza Przypkowskiego [GALERIA]”

 1. Maria Teresa pisze:

  Trzeba przyznać że po Niemcach został wzorowy porządek i piękny zdrowy drzewostan, Zdjęcia jak z prawdziwego kurortu. A teraz?
  Teraz pytanie dlaczego tak już nie jest? Park teraz wygląda jak stary chory wyliniały pies…

 2. Natura pisze:

  Można pojechać do Ogrodu na Rozstajach w Młodzawach Małych i zobaczyć jak wygląda zieleń zaprojektowana i pielęgnowana przez osoby kompetentne znające się na rzeczy. Jeśli zabytkowy park odda się w łapy prowincjonalnych betoniarzy i elektryków to czegóż można się spodziewać?

 3. krecz pisze:

  Ale tutejsi prorocy min. Redaktor pisał ze teżnia spowoduje usychanie drzew i jakoś znowu nie trafiona diagnoza. Ale co tam teraz najlepiej napisac, ze jak wylenialy pies ma wygląd park, fakt jest poznac jesień nie będzie wiecznie zielony. Oj malkontenci siedźcie w domu Covid jest tam będziecie szczesliwi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl