Henryka Magdziak - KWW Elżbiety Śliwy, Rada Miasta BZ, obwód nr 3 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Henryka Magdziak – KWW Elżbiety Śliwy, Rada Miasta BZ, obwód nr 3

11 września 2018 | Jarosław Kruk | | 8 komentarzy

Witam Państwa bardzo serdecznie,

nazywam się Henryka Magdziak, mam 47 lat, jestem szczęśliwą żoną, mamą i babcią. Mieszkam w Mikułowicach, wsi za progiem Buska, której sołtysem byłam przez dwie kadencje. Od 12 lat pełnię funkcję ławnika w Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju.

Przez wiele lat udzielałam się w szkole – działałam w trójce klasowej , pełniłam funkcję v-ce przewodniczącej i przewodniczącej w ZSTI w Busku-Zdroju. Prze kilka lat byłam przewodniczącą lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich. Od lat udzielałam się społecznie. Obecnie pracuję w przedszkolu.

Jestem osobą wrażliwą na ludzką krzywdę, umiem słuchać i pomagać ludziom. Uwielbiam spotkania w gronie rodzinnym, są one dla mnie niezmiernie ważne. Chciałabym, aby takie wartości jak: miłość, rodzina, przyjaźń, wzajemna pomoc była ważna dla każdego z nas. Pragnę godnie Państwa reprezentować w buskiej Radzie Miejskiej i wspólnie z Wami działać na rzecz mieszkańców naszej gminy.

,, BY ŻYŁO NAM SIĘ LEPIEJ ”

Proszę o Twój głos wyborco 21 października 2018r.

Z poważaniem
Henryka Magdziak
nr na liście 5

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

8 odpowiedzi na “Henryka Magdziak – KWW Elżbiety Śliwy, Rada Miasta BZ, obwód nr 3”

 1. Jola pisze:

  Ania jest okej 🙂

 2. Lusii pisze:

  Popieram w 100% odpowiednia osoba kreatywna,miła,zawsze uśmiechnięta,otwarta dla ludzi.Zyczę powodzenia,jestem pewna,że wygrasz życzę Ci bardzo powodzenia

 3. Justyna pisze:

  Pani Ania to ciepła i wrażliwa osoba. Wielu osobą już pomogła i wielu jeszcze pomoże. Kobieta która udowadnia, że jeżeli bardzo czegoś pragniesz to sie da. Życzę sukcesów ! Powodzenia

 4. Beata pisze:

  Aniu popieram całym sercem.
  Odpowiednia osoba na odpowiednie miejsce.

 5. M pisze:

  Piękna i mądra kobieta na poziomie, jest troskliwa , wyrozumiala, wiarygodna, uprzejma, ambitna. Trzymam kciuki , takich osób potrzeba w radzie miasta.

 6. Joanna pisze:

  Popieram i trzymam kciuki.Od lat patrze z podziwem na Pania, Madra,Wrażliwa, Ceniąca rodzinę i ludzi.

 7. […]   11. Dominika KOSMALA #4/3,    12. Elżbieta ŚLIWA – kandydatka na burmistrza,   13. Henryka MAGDZIAK #3/5,    14. Edyta KALETA #1/3,    15. Wojciech WILK #1/7,    16. Jarosław KRUK #2/2,    17. […]

 8. Iwa pisze:

  Przesympatyczna, piękna i wrażliwa kobieta – zawsze uśmiechnięta 🙂 Ceni każda istotę na tej ziemi i zawsze pomaga 🙂 3 mam kciuki Pani Heniu!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl