Gorąca linia: Nowy zarząd ROD „Niezapominajka” w Busku-Zdroju, nowy prezes - Łukasz Szumilas - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Gorąca linia: Nowy zarząd ROD „Niezapominajka” w Busku-Zdroju, nowy prezes – Łukasz Szumilas

29 kwietnia 2019 | ROD Niezapominajka Busko-Zdrój 29.04.2019 / Jarosław Kruk 29.04.2019 | | 22 komentarze

Rok 2019 to rok wyborczy również w Polskim Związku Działkowców. W minioną sobotę odbyło się Walne Zebranie ROD „Niezapominajka” Busko-Zdrój i wybrany został nowy Zarząd. Następcą Zdzisława Janika na stanowisku prezesa został jednogłośnie wybrany Łukasz Szumilas.

Zdzisław Janik – vice-Prezes, Krystyna Walkiewicz – Członek Zarządu, Łukasz Szumilas – Prezes, Agnieszka Bonar – Sekretarz, Marianna Czapla – Skarbnik     / źródło: fb ROD Niezapominajka Busko-Zdrój

Uczestnicy sobotniego Walnego Zebrania w głównym punkcie obrad wybrali spośród siebie w tajnym głosowaniu nowy pięcioosobowy Zarząd. Jego członkowie, w następnej kolejności, również w trybie tajnym wyłonili ze swego grona prezesa, wiceprezesa, sekretarza, skarbnika i członka zarządu. Funkcja prezesa wszystkimi pięcioma głosami powierzona został Łukaszowi Szumilasowi. Pozostałe funkcje objęli: wiceprezes – Zdzisław Janik, sekretarz – Agnieszka Bonar, skarbnik – Marianna Czapla, członek Zarządu – Krystyna Walkiewicz.

Dziękujemy za olbrzymie zaufanie oraz powierzone funkcje w zarządzie Rodzinnych Ogrodów Działkowychnapisał w imieniu nowych władz prezes Łukasz Szumilas na fb profilu ROD.  – Dziękujemy serdecznie za oddane na nas głosy oraz mandat społeczny do zarządzania 300 pięknymi ogródkami działkowymi z których korzysta średnio około 1200 mieszkańców naszego regionu.  Niezapominajka to cudowny ogród zlokalizowany w północnej części naszego wspaniałego miasta. Przed nowym zarządem wiele wyzwań oraz ambitnych planów🌹🌼💐🌱 – uzupełnił.

 

◙ Podobne  informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

22 odpowiedzi na “Gorąca linia: Nowy zarząd ROD „Niezapominajka” w Busku-Zdroju, nowy prezes – Łukasz Szumilas”

 1. BRYK pisze:

  To sie p. Sikora bedzie cieszył z wyboru prezesa

 2. anty-MB pisze:

  Czy jedną z pierwszych decyzji Szumiego będzie zabetonowanie ogródköw na parkingi?
  Wszak jego idolem jest kielecki betonowy wojtek, obecnie na stołku w Uzdrowisku.

 3. Szumi las pisze:

  Uwaga mieszkańcy słonecznego grodu. Prosze zgłaszać gdzie jeszcze w mieście sa jakieś stołki do wymiany lub jeszcze nie obsadzone. Radny Szumilas czeka na kolejne propozycje. „Śpieszmy sie nominować ludzi, bo zwykle jeszcze szybciej odchodzą”…

 4. Łukasz Szumilas, radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

  Dziękuję za zaufanie oraz powierzoną funkcję. Pierwszą decyzja nowego prezesa były prace porządkowe zaraz po walnym zebraniu. Koszenie trawy przy budynkiem zarządu, założenie strony ROD „Niezapominajka” na Facebooku, prace porządkowe w sektorze A i B, pielęgnacja drzew i krzewów oraz posprzątanie strumienia. Kolejne działania w toku😉 Pozdrawiam serdecznie mieszkańców regionu 👌

 5. Masno pisze:

  Panie radny Łukaszu korzystając z tego że jest Pan prezesem buskich dzialkowcow mam do Pana pytanie: czy orientuję się pan co ma się budować przy hali od strony parkingu na dawnych już działkach?? Z tabliczki wynika że jakieś obiekty mieszkalne ale czy są jakieś plany wiadomo co tam konkretnego ma być??

 6. siwy pisze:

  A nie łaska założyć normalnej strony, a nie fb?
  By sprzątać to nie trzeba być „prezesem” (xD). Pytam o działania na stanowisku.

 7. Łukasz Szumilas, radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

  Trzeba służyć tym najmniejszym, żeby osiągnąć sukces. To Pismo Święte taka najmądrzejsza książka na Ziemi 🙂 Co do sąsiadujących inwestycji dowiem się dziś w UMiG i przekażę Państwu informacje. Czy w dwa dni można pisać o dokonaniach na stanowisku. Proszę zapytać władz miasta co zrobiły dla mieszkańców przez ostatnie 8 lat? Na pewno nie jest to droga do sektora A, którą co wybory obiecuje nasz jeszcze urzędujący „Burmistrz” 🙂

 8. anty-MB do radnego pisze:

  W Piśmie Świętym jest również o widzeniu drzazgi u innych, a nie widzeniu belki u siebie. Znakomicie pasuje do radnego Łukasza, który wypominał Sikorze jego prywatny samochód, ale nie widzi problemu w tym, że Lubawski (popierany przez Gowina, do którego przykleił się Cieślak) jeździ za pieniądze Uzdrowiska (a więc nasze!) samochodem służbowym.

  Uważaj, by Bóg nie pokarał ciebie, za powoływanie się Pismn Święte w twojej podłej polityce.

 9. eH!De pisze:

  Panie radny, najmądrzejsza książka na świecie to „Kapitał” Karola Marksa napisana bodajże w 1967 roku.
  Z poważaniem.

 10. eH!De pisze:

  W 1867 roku. Correct.

 11. anty-MB do eHDe pisze:

  Masz rację. To też mądra książka. Polecam też Adama Smitha – jego dzieła to znakomita odtrutka na populistyczne brednie gospodarcze Szumiego.
  Jedna Biblia jest najważniejsza.

 12. anty-MB pisze:

  Apeluję do wszelkich instytucji Buska, by znalazły miejsca na stołkach jesze dla J. Slużalskiego, K. Oliwkiewicza, M. Wocha (to akurat w Kielcach).
  Wszyscy są wspaniałymi fachowcami. Nie bądzmy tacy obojętni, okażmy im trochę serca.

 13. Łukasz Szumilas, radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

  Podła polityka to raczej w kierunku szwagrów z grupy trzymającej władzę😉 Biblia to najmądrzejsza księga świata! Nie zmienią tego Towarzysze ze wschodu przywiezieni w teczkach do Buska. Co do samochodu to Pan Sikorowicz chwali się, że żona mu go kupiła. Czyżby dług wdzięczności za zamówienia z Gminy? Prezes Uzdrowiska nie może maluchem jeździć😉

 14. ZZZ pisze:

  WIDAĆ I CZUĆ Z DALEKA ŻE SZUMILASIŃSKI MA MEGA NIERÓWNO POD SUFITEM I TO DLATEGO JEŻDZI CZYIMŚ STARYM GRATEM I DO TEGO MA DŁUGI,CUDOWNE OSIĄGNIĘCIA !!!

 15. Tosiek pisze:

  A widziałes szumilasie ku…….jakim burmistrz jeżdzi białym porche cayene za 500 tysiecy rocznik 2018. I tu ci zazdrosc dopiero . To jak ty pracujesz ze tylko masz długi co nie placą ci za pracę ,osoby w twoim wieku mają rodziny mieszkania oszczednosci a ty co osiągnąles.? To świadczy o tym jaki z ciebie pracownik. Pozdrawiamy wszystkich .grilujemy ale troche chłodno.

 16. S.A.W.A i przyjaciele pisze:

  Czy sztuką jest okradać mieszkańców regionu?

 17. anty-MB pisze:

  Czy sztuką jest urządzać na Radzie cyrki?

 18. S.A.W.A i przyjaciele pisze:

  Nie będzie Sikorki cyrk się skończy! Namiot cyrkowy bez małp cyrkiem nie jest 😉 Niekompetentne władze miasta, które okradają mieszkańców to prawdziwa fabryka małp!

 19. dw pisze:

  Czemu podszywasz się pod SAWĘ szumilasie kuta…..,od SAWY TO WARA, a jak wiesz że ktoś kogoś okradł to idż na POLICJĘ i powiedz ale to chyba ciebie ukradł ktoś rozum.

 20. Łukasz Szumilas, radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

  Obok hali powstaje apartamentowiec z lokalami usługowymi. Ogródki działkowe obok hali nie są własności ROD „Niezapominajka”. Zawsze piszę odważnie pod swoim imieniem i nazwiskiem to raczej reszta komentujących ma problem z odwagą cywilną😉

 21. anty-MB pisze:

  Kim w takim razie jest „SAWA i przyjaciele”?

  Jakoś podejrzanie często ma zbieźne zdanie z Szumilasem i w podobny sposób obraża jego przeciwników jak najmłodszy radny.

 22. Do poprzednika pisze:

  Przeciesz to kucharz szumi .masz wątpliwosci ? A kto by pisał takie brednie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl