Gorąca linia: Artur Patrzałek - nowy prezes PSS Społem Busko-Zdrój  - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Gorąca linia: Artur Patrzałek – nowy prezes PSS Społem Busko-Zdrój 

3 lipca 2019 |  Jarosław Kruk 03.07.2019 12:00 | | 0 komentarzy

Nie trwało długo bezkrólewie w buskim PSS Społem – jak ćwierkają ptaszki w mieście słońca nowym prezesem liczącej 74 lata Powszechnej Spółdzielni Spożywców od wczoraj jest pan Artur Patrzałek.

Artur Patrzałek – nowo powołany prezes PSS Busko-Zdrój  / źródło: fb

Wczoraj, 2.07, o godzinie 14:00 odbyły się wybory następcy odwołanego niedawno przez Radę Nadzorczą wieloletniego prezesa Józefa Żurka. Stery PSS Busko-Zdrój powierzono Arturowi Patrzałkowi, który do tej pory zatrudniony był na etacie informatyka.
Nominat miesiąc temu,  1 czerwca, obchodził 39. urodziny – wybór na prezesa można więc chyba uznać jako ciutkę spóźniony prezent urodzinowy od współpracowników z PSS Busko-Zdrój.

Gratulacje i życzenia pomyślności dla nowego Prezesa!

Wspólne pamiątkowe zdjęcie przy okazji jubileuszu 70. lecia PSS Busko-Zdrój, Konary, 19.06.2015 r. / źródło: PSS Busko-Zdrój

 

8  PSS Busko-Zdrój: – Jubileuszowe obchody 70 lecia „Społem” PSS w Busku-Zdroju


Jarosław Kruk:  Po Józefie Żurku, rocznik 1957, stery przejmuje Artut Patrzałek, rocznik 1980 – właśnie doszło do zmiany pokoleniowej za sterami PSS Społem Busko-Zdrój.
Firmą zarządzać teraz będzie informatyk – w mojej ocenie to krok we właściwym kierunku  – programowanie, informatyka opiera się na zrozumieniu zagadnienia, które się automatyzuje/oprogramowuje i zarządzanie nim tak by wszystko w systemie działało sprawnie. Polega na ciągłym dostosowywaniu się do zmieniających się warunków, a nie zamykaniu się w obrębie dotychczasowych wzorców i schematów.
PSS jest stosunkowo złożoną strukturą, sytuacja na rynku, na którym spółdzielnia funkcjonuje  ewoluuje, przybywa konkurencji – powierzenie kierowniczego stanowiska kreatywnej osobie uważam za dobre posunięcie.

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl