F: Policja przyłapała rolnika na nielegalnym uboju świni - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

F: Policja przyłapała rolnika na nielegalnym uboju świni

19 stycznia 2020 | farmer.pl 05.11.2019 / Jarosław Kruk 19.01.2020 | | 2 komentarze

Wyrok nawet 3 lat więzienia może usłyszeć rolnik, którego policjanci nakryli na rozbiorze świni, ubitej w gospodarstwie. poinformował w listopadzie ub.r. portal farmer.pl

O sprawie poinformował portal igryfino.pl. 44-letniego rolnika z gminy Gryfino, w woj. zachodniopomorskim, policjanci odwiedzili po anonimowym zgłoszeniu od praworządnego obywatela.

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, we wskazanym chlewiku ani podejrzanego, ani ubitej świnki już nie było. Zastali jednak poszukiwanego gospodarza w jednym z sąsiednich gospodarstw i to podczas rozbioru ubitej sztuki.

Jak wyjaśnił regionalnemu portalowi Marcin Karpierz, oficer prasowy KPP w Gryfinie, rolnik dokonał nielegalnego uboju świni przy pomocy siekiery i noża, a rozbiór mięsa dokonał się… cały artykuł na źródłowej stronie farmer.pl – po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “F: Policja przyłapała rolnika na nielegalnym uboju świni”

  1. z Dolnego Śląska pisze:

    W czasach „komuny” przy takim podejściu, większość oglądałaby wędliny i mięso jedynie na obrazkach lub na ….Kronikach Filmowych.

  2. Łukasz Nowak pisze:

    I bardzo dobrze. Przecież jedzenie dużych ilości mięsa (a tym bardziej wyrobów mięsopodobnych, jak to jest współcześnie) jest niezdrowe. Poważnie, za komuny ludzie byli zdrowsi, bo jedli mniej mięsa, a jak jedli, to dobrej jakości, bez sterydów i nastrzyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl