eM: Słychać nas już w Busku-Zdroju i na Ponidziu! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

eM: Słychać nas już w Busku-Zdroju i na Ponidziu!

9 lipca 2019 | Radio eM Piotr Wójcik 06.07.2019 / Jarosław Kruk 09.07.2019 | | 2 komentarze

Od początku lipca Radio eM Kielce zwiększyło zasięg również na Busko-Zdrój i okolice. Do słuchania diecezjalnej rozgłośni zachęca biskup kielecki Jan Piotrowski. Wystosował w tej sprawie list do wiernych diecezji, który będzie odczytywany w niedzielę w kościołach.

źródło: Radio eM

– Otwieramy się na Ponidzie. Witamy wszystkich słuchaczy z Buska-Zdroju, ale nie tylko – również ze Stopnicy, Skalbmierza, Wiślicy i wielu innych miejscowości położonych w powiecie buskim i w sąsiadujących. Bardzo się cieszymy, że już jesteście z nami. Słuchajcie nas, dzwońcie i przełączcie swoje radioodbiorniki na naszą częstotliwość – mówi Piotr Michalec, dyrektor programowy Radia eM Kielce.

Na Ponidziu jesteśmy słyszalni na częstotliwości 91,8 FM.

Po okresie testowego nadawania programu Radia eM Kielce na częstotliwości 91,8 FM i po uzyskaniu wszystkich odpowiednich zgód od instytucji odpowiedzialnych za ład w eterze kielecka „eM-ka” rozpoczyna oficjalnie nadawanie z lokalizacji Błoniec k. Buska-Zdroju. Dotychczas Radio eM Kielce posiadało tylko jedną częstotliwość w Kielcach – 107,9 FM. Teraz na obu częstotliwościach nadawany jest ten sam program radiowy.

źródło: Radio eM8   Radio eM – posłuchaj on-line

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “eM: Słychać nas już w Busku-Zdroju i na Ponidziu!”

  1. KSZ pisze:

    Strasznie słabe jest to radio… nijaka muzyka i irytujacy redaktorzy. Szczegolnie ta Pani o poranku ktora przeprowadza wywiady,dno i kupa mułu

  2. Leszek. pisze:

    Katolickich stacji jest wiele i wiele ich słuchałem ,ale czy są lepsze od Radia Maryja ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl