Elżbieta Śliwa zaprasza na spotkanie: Porozmawiajmy o przyszłości Miasta i Gminy Busko-Zdrój - 14.10, niedziela - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Elżbieta Śliwa zaprasza na spotkanie: Porozmawiajmy o przyszłości Miasta i Gminy Busko-Zdrój – 14.10, niedziela

11 października 2018 | KWW Elżbiety Śliwy / Jarosław Kruk | | 1 komentarz

Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do konstruktywnej dyskusji na temat przyszłości Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Prezentacja i dyskusja na temat programu wyborczego, pomysłów na usprawnienie funkcjonowania regionu.

przejście do materiału video po kliknięciu na zdjęcie

– Wysłuchamy Państwa opinii – deklarują kandydaci z KWW Elżbiety Śliwy – oraz porozmawiamy o codziennych trudnościach i problemach związanych z życiem w Naszej „Małej Ojczyźnie” – dodają.

W trakcie niedzielnego spotkanie odbędzie się szkolenie z programu „Czyste powietrze”, który umożliwia uzyskanie dofinansowania w kwocie do 53.000 zł na np. docieplenie budynku, wymianę okien czy wymianę pieca.

Nowa Energia dla Miasta i Gminy Busko-Zdrój!Praca! Rodzina! Otwartość! PRO Elżbieta Śliwa

Spotkajmy się w niedzielę, 14.10,  o godzinie  15.00 – Sala Konferencyjna Restauracji Grand w dawnym budynku BEP-u, ul.Kościuszki 60, Busko-Zdrój 
źródło: busko.com.pl / wyborysamorzadowe.info
     
infobusko.pl: – RK: 4 mld dla mieszkańców świętokrzyskiego na na termomodernizację budynków, wymianę pieców lub podłączenie do sieci CO
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Elżbieta Śliwa zaprasza na spotkanie: Porozmawiajmy o przyszłości Miasta i Gminy Busko-Zdrój – 14.10, niedziela”

  1. młody ciekawy pisze:

    Gdzie mogę znaleźć jakieś info o tym spotkaniu? Co tam było mówione?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl