eKAI: Powstał hymn obchodów 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

eKAI: Powstał hymn obchodów 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II

10 stycznia 2020 | eKAI 08.01.2020 / Jarosław Kruk 11.01.2020 | | 7 komentarzy

Rok 2020 został ogłoszony rokiem św. Jana Pawła II, a 18 maja przypadnie 100. rocznica jego urodzin. Z tej okazji Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie przygotował hymn w hołdzie papieżowi zatytułowany „Nie zastąpi Ciebie nikt”. – informuje eKAI

screen źródło: YouTube

Do nagrania utworu zaproszeni zostali wybitni artyści polskiej sceny muzycznej: Kasia Moś, Dorota Osińska, Natalia Rubiś, Wojciech Cugowski, Marek Piekarczyk, Mateusz Ziółko. Muzykę, do słów Marka Dutkiewicza, skomponował Romuald Lipko – jeden z najważniejszych twórców polskiej muzyki rozrywkowej ostatnich dziesięcioleci.

Prapremiera teledysku a zarazem oficjalne otwarcie obchodów 100. rocznicy urodzin papieża miały miejsce 4 stycznia 2020 w Operze Krakowskiej podczas „XI Kolędowania z Janem Pawłem II”. Organizatorzy wierzą, że utwór stanie się prawdziwym… – cały artykuł na źródłowej stronie eKAI – po kliknięciu na link

 

4  eKAI [10.01.2020]: – Abp Jędraszewski o św. Janie Pawle II: przyciągał ludzi do Chrystusa

 

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

7 odpowiedzi na “eKAI: Powstał hymn obchodów 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II”

 1. Hahhah pisze:

  Każdy myślał że to szkalowanie się skończy ale nie

 2. W Radio WNET dziennikarz śledczy Mariusz Zielke o pedofilii na szczytach, liczba ofiar to prawie 40 osób. Poszlaki prowadzą do ważnych osób pisze:

  https://youtu.be/xb61GH-2VxM Pedofilia w kościele? niestety jest. Ale co z pedofilią wśród elit? co z Krzysztofem Sadowskim i innymi prominentami? Posłuchajcie w Radio WNET dziennikarza śledczego Mariusza Zielke o pedofilii znanego muzyka Krzysztofa Sadowskiego, Zielke mówi że liczba ofiar to prawie 40 osób. Poszlaki prowadzą do ważnych osób. W USA działał miliarder Jeffrey Epstein i media go rozjechały, w Polsce dzieją się jak widać podobne rzeczy ale u nas panuje zmowa milczenia. Ściga się tylko czarnych.

 3. Ahajajansabkakgsmjaaalahh pisze:

  Jan Paweł zdzisław drugi był pedofilem i jebał krakowskie dzieci

 4. Jola pisze:

  Pedofilia jest karana więc czy święty jest pedofilem

 5. Do powyżej pisze:

  Papiesz jest jebanym pedofileerm gwałcił dzieci

 6. Łukasz Nowak do redaktora pisze:

  A co z koleją obiecaną przez Cieślaka? Ten jego klakier Gawin jest w sejmiku województwa i nic nie działa w tej sprawie.

  Może pora na wywiad z nim na tym portalu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl