Egzotyczne i rodzime płazy, gady i owady w Targach Kielce – 12-13 kwietnia - FOTOGALERIA - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Egzotyczne i rodzime płazy, gady i owady w Targach Kielce – 12-13 kwietnia – FOTOGALERIA

13 kwietnia 2019 | Jarosław Kruk 12.04.2019 | | 0 komentarzy

Jeszcze dziś, 13.04, w godzinach od 9 – 17 można udać się w kolorową, różnokształtną podróż dookoła świata. Tysiące przedstawicieli królestwa zwierząt z 6 kontynentów prezentowane jest na wystawie w Centrum Kongresowym Targów Kielce. 

Na stoiskach Targów Terrarystycznych można zobaczyć m.in : setki baśniowo kolorowych motyli, najbardziej jadowite skorpiony, największe pająki żyjące w Polsce i na świecie, kolekcję olbrzymich skarabeuszy, jelonków i wielu innych fascynujących przedstawicieli gromady owadów. Można wziąć do ręki modliszkę, węża, gekona, na ból głowy spróbować „okładu” z wielkiego ślimaka afrykańskiego – podobno pomaga 😉

A na dokładkę na stoisku Energetycznego Centrum Nauki można też samemu zakosztować  informatyki w praktyce programując e-pieska.

A na dokładkę można też samemu zakosztować  informatyki programując e-pieska

Ciekawi smaku mogą też zakosztować – według naukowców jedzenia przyszłości – prażonych owadów, serwowanych na stoisku gastronomicznym. Ja, choć zżerała mnie ciekawość – stwierdziłem, że chyba nie jestem jednak głodny 😉

Ciekawi smaku mogą też zakosztować – według naukowców jedzenia przyszłości –  prażonych owadów

Wydarzenie jest dobrą okazją, by porozmawiać z profesjonalistami i zrobić udane zakupy, zaopatrzyć się choćby w ogrzewanie, oświetlenie, przyrządy pomiarowe, zraszacze, podłoża, pokarmy, witaminy i suplementy. Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się jak założyć własną hodowlę i jak świadomie nabyć swoje pierwsze zwierzę.

W piątek wystawa będzie otwarta od 10:00 do 17:00, natomiast w sobotę od 9:00 do 17:00.

Ceny biletów, to:

  • normalny – 15 zł,
  • ulgowy – 10 zł,
  • rodzinny – 10 zł,
  • a dzieci do 4 lat mają wstęp wolny.

Organizatorem Targów jest Fundacja Naukowa Twórcze Myślenie we współpracy z Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Zapraszamy do Centrum Kongresowego Targów Kielce na Targi Terrarystyczne.

 

 

8   TK: Egzotyczne i rodzime płazy, gady i owady w Targach Kielce – 12-13 kwietnia

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl