ED: Policjant z Buska triumfował na mistrzostwach rowerowych w Małopolsce - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

ED: Policjant z Buska triumfował na mistrzostwach rowerowych w Małopolsce

18 maja 2022 | | | 2 komentarze

Rowerowe Mistrzostwa Polski Policji odbyły się w miniony weekend w Dobczycach i Myślenicach. W jeździe indywidualnej na czas triumfował policjant z Buska, aspirat Paweł Szymański. Pokonał 20 kilometrowy odcinek ze średnią prędkością ponad 41 kilometrów na godzinę. Z kolei w wyścigu ze startu wspólnego zajął trzecie miejsce. – informuje 9.05.2022 portal Echo Dnia

W jeździe indywidualnej na czas aspirat Paweł Szymański z Buska nie miał sobie równych / źródło: Echo Dnia♂

W dniach 7- 8 maja w Dobczycach i Myślenicach rozgrywane były wyścigi kolarskie GRANF FONDO MAJKA pod patronatem medalisty olimpijskiego oraz zwycięzcy etapów Tour de France Rafała Majki. Pierwszego dnia rozegrano konkurencję jazdy indywidualnej na czas, a w jej ramach odbyły się Mistrzostwa Polski Policji. W składzie Reprezentacji Polskiej Policji startował kolarz REGRESTY asp. Paweł Szymański. informuje 11.05.2022 portal busko.com.pl

7 maja 2022 r. podczas Mistrzostw Polski Policji  w konkurencji jazdy indywidualnej na czas triumfował policjant z Buska, aspirat Paweł Szymański / źródło: busko.com.pl

Kolarz REGESTY pokonał trasę ,”czasówki” ze średnia prędkością ponad 41 km/h i zwyciężył zdobywając tytuł Mistrza Polski Policji. Na drugi dzień w Myślenicach odbył się wyścig ze startu wspólnego gdzie inny tu zawodnik REGERTA CYCLING TEAM Sławomir Wyrzycki zajął wysokie drugie miejsce na górzystej selektywnej trasie.

W tym dniu odbyły się także Mistrzostwa Polski Policji ze startu wspólnego gdzie kolejny tym razem brązowy medal zdobył Paweł Szymański – REGESTA. Podsumowując kolarze REGESTY wypełnili… – cały artykuł i galeria zdjęć na źródłowej stronie busko.com.pl

Jarosław Kruk: Gratulacje dla Mistrza!

◙ Podobne informacje:

Aspirant Paweł Szymański z KPP Busko-Zdrój wicemistrzem IV Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym

Bcpl: Podziękowanie dla buskiej policji

„Projektowanie i budowa ścieżek i infrastruktury rowerowej na przykładzie Dąbrowy Górniczej, Polski i wybranych krajów europejskich” – otwarte spotkanie informacyjno-warsztatowe: 18 maja, 17:00 – Centrum Konferencyjne UBZ

TK: X edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO – 19 do 21 września 2019 [FOTOGALERIA]

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “ED: Policjant z Buska triumfował na mistrzostwach rowerowych w Małopolsce”