Dominika Pawełczyk zajęła V miejsce na bilardowych Mistrzostwach Świata juniorek i juniorów w kategorii U-19 w stolicy Portoryko! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Dominika Pawełczyk zajęła V miejsce na bilardowych Mistrzostwach Świata juniorek i juniorów w kategorii U-19 w stolicy Portoryko!

1 grudnia 2022 | | | 0 komentarzy

W dniach 15-22 listopada w San Juan, stolicy Portoryko (USA), rozegrane zostały Mistrzostwa Świata juniorek i juniorów w kategorii U-19 i U-17. Polskę reprezentowali bilardziści: Dominika Pawełczyk UKS Miłek Wiślica, Szymon Kural z klubu 'TCF HUB go 77.pl’ Kraków oraz Michał Wiech z Nosan Kielce. – informuje @26.11.2022 Prezes UKS Miłek Wiślica Szczepan Sekuła

Mistrzostwa Świata juniorek i juniorów w kategorii U-19 i U-17, Portoryko: Reprezentaci Polski (od lewej): Michał Wiech z Nosan Kielce, Dominika Pawełczyk UKS Miłek Wiślica i Szymon Kural z klubu 'TCF HUB go 77.pl’ Kraków / źródło: Szczepan Sekuła

W kategorii U-19 Szymon Kural, bilardzista z Krakowa, zagrał fantastycznie zdobywając złoty medal i tytuł mistrza świata. Świetnie w tej samej kategorii zagrała Dominika, która w walce o półfinał uległa 8:9 amerykance Bethany Tate (USA)  zajmując wysokie V miejsce. Michał w U-17 wywalczył 13 miejsce.

>>>  Szymon Kural mistrzem świata juniorów! Czterech Polaków w ćwierćfinałach MŚ w 8-bil!  <<<
bilard-sport.pl

Zarząd Klubu UKS Miłek Wiślica i Dominika składa serdeczne podziękowania dla Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza, Burmistrza Miasta i Gminy Wiślica Pana Jarosława Jaworskiego za pomoc finansową, która umożliwiła Dominice wyjazd, godne reprezentowanie i promowanie  Powiatu Buskiego, Miasta i Gminy Wiślica na Mistrzostwach Świata,Portoryko USA.- 2022 w bilard.

Szczepan Sekuła – Prezes UKS Miłek Wiślica

Jarosław Kruk: Brawo Dominika! Serdecznie gratuluję wspaniałego osiągnięcia Tobie i Panu Trenerowi!

◙ Podobne informacje:

Powołania na rok 2022 do kadr narodowych w bilard. Wśród powołanych Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica

bcpl: Dominika Pawełczyk brązową medalistką Mistrzostw Świata juniorek w bilard | JKR: A w Busku…

Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica mistrzynią Europy! Polska wygrała klasyfikację medalową Mistrzostw !

Sukcesy zawodników UKS „Miłek Wiślica” w turnieju bilardowym zaliczanym do rankingu Mistrzostw Polski Juniorów

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.