Bus-Co. Studio Angielskiego. Startujemy już 21 września!!! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Bus-Co. Studio Angielskiego. Startujemy już 21 września!!!

13 września 2020 | bus-co.pl / Jarosław Kruk 13.09.2020 | | 0 komentarzy

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do nowo otwartej szkoły językowej „Bus-Co. Studio Angielskiego”, która ma swoją siedzibę przy ul. Kilińskiego 25, w Busku-Zdroju.

Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci już od 2 roku życia, uczymy też młodzież i dorosłych. Jako jedyni w Busku-Zdroju posiadamy licencję na kształcenie najmłodszych kursantów metodą Teddy Eddie!

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2–7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Regularne osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście lektora już od pierwszych zajęć powodują, że kursanci, którzy poznają angielski dla najmłodszych metodą Teddy Eddie nigdy nie odczują tego, czym jest bariera językowa albo niepewność spowodowana koniecznością użycia języka obcego w prawdziwym życiu!

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dwa razy w tygodniu. Jeśli zainteresowała Was nasza oferta zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe!

Oprócz tego w ofercie posiadamy również kurs przeznaczony dla dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z językiem już w szkole. Dzieci pogłębiają lub rozwijają swoją wiedzę i umiejętności językowe, nadrabiają braki szkolne.

Kurs przeznaczony dla młodzieży z uwzględnieniem podstawy programowej szkoły publicznej i przygotowaniem do egzaminu ósmoklasistów. ogromny nacisk jest skierowany na zagadnienia, których najbardziej brakuje w szkole: mówienie i konwersacje, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, a także pisanie ze szczególnym uwzględnieniem form egzaminacyjnych: e-mail i rozprawka.

Z kolei kurs przeznaczony dla dorosłych jest bogaty w scenki, dialogi , praktyczne słownictwo. Główny nacisk kładziony jest tutaj na komunikacje by przełamywać bariery i nabrać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim.

Chętnych prosimy o skontaktowanie się z Sekretariatem Szkoły pod nr tel. 72 72 42 302. Startujemy już 21 września!!!

Bus-Co Studio Angielskiego
ul. Kilińskiego 25, 28-100 Busko-Zdrój

tel.: 727 242 302
@: biuro@bus-co.pl
www.bus-co.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl