Zagłosujmy na Busko-Zdrój by pojawiło się na PLANETE+ - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Zagłosujmy na Busko-Zdrój by pojawiło się na PLANETE+

30 lipca 2019 | busko.com.pl Milena 29 lipca 2019 / Jarosław Kruk 30 lipca 2019 | | 0 komentarzy
Do tegorocznej edycji programu „Polska z góry” zgłoszono ponad 800 miejscowości z całej Polski, wśród których znalazło się także Busko-Zdrój. Mieszkańcy i internauci zadecydują o tym, które miasto, miasteczko lub wieś wygra. Głosowanie potrwa do 1 sierpnia, codziennie można oddać tylko jeden głos.

źródło: Planete + Polska , by przejść do tej strony kliknij na grafikę

Planète+ – francuski telewizyjny kanał tematyczny nadawany od 24 września 1988 roku. Od 4 grudnia 1996 roku nadawany jest w Polsce.  Łącznie na świecie ma 5 mln abonentów. Planete+ Polska emitowany jest w całości w polskiej wersji językowej, 10% stanowią produkcje własne. Współpracuje z ponad 300 operatorami sieci telewizji kablowej, dociera do 1,6 mln rodzin w średnich i dużych miastach Polski, ponadto dostępny jest na satelitarnej platformie cyfrowej nc+.

Program „Polska z góry” to specjalna seria emitowana na kanale PLANETE+, w której można zobaczyć wyjątkowe miejscowości w naszym kraju z lotu ptaka.

Swoje głosy na Busko-Zdrój można oddawać pod adresem:
www.twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/946651-busko-zdroj

Głosowanie jest darmowe i odbywa się za pośrednictwem Facebooka. Zwycięzca plebiscytu zostanie wyłoniony po 1 sierpnia.

Aktualnie (30.07.2019 08:42) miasto słońca z 388 głosami plasuje się na 75. miejscu.

 

źródło: busko.com.pl


Jarosław Kruk: 388 głosów, 75. miejsce – bywało lepiej. Dziś ostatni dzień głosowania – przy wspólnej mobilizacji i zwróceniu się o pomoc do przyjaciół i znajomych jest szansa poprawić wynik i sprawić by Busko-Zdrój pojawiło się na Planete +.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl