bcpl: Korty na buskim Stadionie Miejskim znów gotowe do gry! | JKR: Pięknie, ale te komentarze... - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

bcpl: Korty na buskim Stadionie Miejskim znów gotowe do gry! | JKR: Pięknie, ale te komentarze…

14 lipca 2022 | | | 3 komentarze

W ostatnim czasie Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju przeprowadził gruntowną, pozimową renowację kortów i niezmiernie miło poinformować nam, że już można z nich korzystać. Z tej okazji mamy niemałą niespodziankę – BOSIR uruchamia zapisy na bezpłatne zajęcia nauki gry w tenisa dla dzieci i młodzieży. – informuje 8.07.2022 portal busko.com.pl

W ostatnim czasie Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju przeprowadził gruntowną, pozimową renowację kortów i niezmiernie miło poinformować nam, że już można z nich korzystać. / [G’lokalizacja♂] / fot. Jarosław Kruk infoBusko.pl

Zapisać można się pod nr telefonu: 41 370 51 55 lub mailowo: kasa@bosir.busko.pl. Zajęcia odbywać się będą w okresie wakacyjnym, szczegóły podamy niebawem. Uwaga! Na zajęcia trzeba mieć własną rakietę.

A wszystkich pełnoletnich fanów tenisa zapraszamy na kort już dziś! Korty czynne będą codziennie od godz. 9.00 do godz. 21.00. Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasie Pływalni Miejskiej.

Jednocześnie informujemy, że finalny efekt przeprowadzonej renowacji będzie widoczny za około 3 tygodnie, do tego czasu prosimy o chwilę cierpliwości.

○ źródło: BOSiR/ busko.com.pl♂


Jarosław Kruk: Zdarza się, że na dany temat więcej informacji niż w samym artykule można przeczytać w komentarzach pod nim, oczywiście z zastrzeżeniem, że z racji tego, że są to najczęściej wpisy anonimowe, należy z rezerwą podchodzić do ich treści.
Tak właśnie jest w przypadku powyższej informacji o kortach na buskim stadionie zamieszczonej na portalu busko.com.pl. W komentarzach pod nim można przeczytać m.in. następujące treści:


◙ Podobne informacje:

ED: Problemy z przebudową stadionu w Busku-Zdroju. Niesolidny wykonawca przeliczył się z siłami (foto)

Łukasz Szumilas: Co z tym Stadionem?

NM: Modernizacja buskiego stadionu w impasie. Umowa z wykonawcą zerwana, podwykonawcy zamierzają walczyć o pieniądze w sądzie [aktualizacja]

ED: Do dwóch razy sztuka? Ogłoszono przetarg na dokończenie przebudowy stadionu w Busku-Zdroju

Droga dogrywka! Otwarto oferty na dokończenie przebudowy buskiego stadionu

NM: Dwaj wykonawcy dokończą przebudowę stadionu w Busku-Zdroju do 31 sierpnia 2019

RK: Buski stadion jednak zostanie wyremontowany. Burmistrz ubolewa, że termin się wydłużył

RK: 🟥 Fatum nad stadionem w Busku-Zdroju

List do Redkacji: 🟥 Panie Burmistrzu Sikora kiedy nastąpi ukończenie budowy budynku na stadionie AKS?

RK: Buski stadion dokończy nowy wykonawca. Będzie drożej | JKR: +8 mln! Czy warto przepłacać?

nm: Nowoczesny klubowy budynek na Stadionie Miejskim w Busku-Zdroju za ponad 8 mln zł ma być gotowy już jesienią. [FOTO,VIDEO] | JKR: x+8 mln! Czy warto przepłacać za „Bunkier AKS”?

ED: Wielkie inwestycje nad zalewem w Radzanowie? Czy jest szansa na pieniądze? 1 lipca rusza kąpielisko

ED: W Świętokrzyskiem ruszają kąpieliska! Gdzie i od kiedy będzie można zażyć wodnego szaleństwa? | JKR: W Łopusznie na basenie letnim za 2,2 mln. A w Busku? Basenu letniego nie ma, ale opodal miejsca gdzie był jest zardzewiała kładka do nikąd za 9,5 mln!

RK: W Łopusznie za 2,2 mln zł powstaną baseny letnie. A w Busku? Kładka na Górkę za…12,0 mln

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “bcpl: Korty na buskim Stadionie Miejskim znów gotowe do gry! | JKR: Pięknie, ale te komentarze…”

  1. może o to właśnie chodzi do: Jerzy 2022-07-10 pisze:

    40 zł, też uważam, że to cena zaporowa. Myślę sobie, że może jednak o to właśnie komuś chodzi by nikt nie grał na tych kortach. Bo gdyby ludzie zaczęli grać, to zaczęłyby może wychodzić jakieś niedoróbki i wtedy znów byłby problem. A tak korty są zrobione, pięknie wyglądają, można więc odtrąbić sukces. A że nikt z nich nie korzysta, to już insza inszość.

  2. Do powyżej pisze:

    Czy to nie jest tak samo jak z wiejskimi świetlicami? Słyszałem już jakis czas temu, że świetlice były wyremontowane, ale co z tego, jak potem stoją zamknięte na cztery spusty. Na ile w tym prawdy nie wiem, ale tak mi mówiono, już ze dwa, trzy lata temu.

  3. […] bcpl: Korty na buskim Stadionie Miejskim znów gotowe do gry! | JKR: Pięknie, ale te komentarze&#82… […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl